فروش عمده برنج های ایرانی درجه یک و ممتاز

برنج یکی از اساسی ترین مواد غذایی در سراسر دنیاست که نیمی از مردم جهان آن را به عنوان غذای اصلی خود استفاده می کنند. این محصول در منطقه های مختلفی از جهان تولید می شود، ایران نیز به عنوان یکی از کشورهای تولیدکننده برنج با سرانه بالای مصرف در جهان شناخته می شود و از برنج به عنوان یکی از کالاهای اساسی در کشور یاد می شود. بنابراین می توان گفت که بازار خرید و فروش برنج در ایران به صورت عمده و خرده، رونق بسیار بالایی دارد. خرید عمده برنج از شالیکوبی دشت گلستان به شما کمک کند تا با مشارکت با کشاورزان و کارخانه داران بسیار معتبر، برنج ایرانی درجه یک و با کیفیت بسیار مطلوب خریداری نمایید.

همین حالا برای خرید عمده برنج یا کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

در صورتی که صاحب رستوران و یا هتل هستید و قصد خرید برنج به صورت عمده برای مصرف روزانه خود دارید، وارد صفحه خرید برنج برای رستوران ها ، هتل ها و تالار ها شوید، تا بتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

انواع برنج

برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که در قسمت های مختلف ایران کشاورزان به پرورش این دانه ارزشمند می پردازند، اما استان های شمالی مانند گیلان و مازندران به دلیل برخورداری از شرایط اقلیمی مناسب بصورت خاص این محصول را پرورش می دهند، که به صورت کلی به دو دسته پرمحصول و کم محصول تقسیم می شود. برنج های دم سیاه و هاشمی جزء برنج های کم محصول هستند. سه نوع برنج پرمحصول فجر، برنج شیرودی و برنج ندا در شمال کشت می شود که از اصلی ترین و پرطرفدارترین برنج های پرمحصول می باشند.

قیمت عمده

قیمت برنج عمده بر حسب نوع برنج و میزان خرید متفاوت است. بالاترین قیمت برنج مربوط به برنج دم سیاه و سپس برنج هاشمی می‌باشد و برنج‌های فجر، شیرودی و ندا که جزو برنج‌های پرمحصول هستند قیمت پایین‌تری دارند.

هزینه ارسال

هزینه ارسال برنج بسته به میزان خرید و شهری که شما هستید متفاوت است و همچنین به میزان سفارش شما بستگی دارد.

ضمانت محصول

تمامی محصولات شالیکوبی دشت گلستان دارای ضمانت کیفیت هستند. اگر از کیفیت محصولات ارسالی رضایت نداشتید، می‌توانید تا ۷ روز بعد هزینه پرداختی خود را پس بگیرید. البته با توجه به فرآیند دقیق انتخاب محصولات، تا به حال تجربه برگشت برنج  برای مشتریان ما اتفاق نیفتاده است.

شرایط پرداخت

فروش برنج ایرانی فقط به صورت نقدی صورت می‌پذیرد و در حال حاضر امکان فروش به صورت اقساطی وجود ندارد.

Call Now Button
باز کردن چت واتساپ
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
شروع مکالمه
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم؟